Консультація гінеколога
Консультація гінеколога

В Центрі здоров’я родини проводяться:

  • Профілактичні огляди жінок:
  • огляд і пальпація молочних залоз та регіонарних лімфатичних вузлів, надаємо рекомендації щодо доцільності проведення УЗД молочних залоз або мамографії;
  • огляд жінки в дзеркалах і бімануальний огляд з одночасним взяттям мазків на флору та цитологію (своєчасне виявлення патологічних змін в епітелії шийки матки).

При виявленні патологічних змін на шийці матки, проводиться кольпоскопія – це огляд піхви та шийки матки під мікроскопом, що дозволяє виявити потологічні зміни в епітелії та провести прицільну біопсію із зміненої ділянки з обов’язковим гістологічним досліженням.
За показами проводиться додаткове обстеження на вірус папіломи людини з високоонкогенним ризиком і дообстеження на інфекції, що передаються статевим шляхом. Після отриманих результатів, під час повторного візиту до лікаря обирається метод лікування (консервативне або оперативне).

Надання медичної допомоги, а саме діагностика та лікування:

  • запальних захворювань жіночої статевої системи;
  • дизгормональних порушень менструальної функції, таких як аменорея, олігоменорея, мено-метроррагія, аденоміоз та інші.

Консультації щодо планування сім’ї:

  • прегравідарна підготовка подружньої пари до вагітності ( збір історії життя, перенесених хворіб, виявлення наявних захворювань, а також огляд жінки, обстеження на інфекції, що передаються статевим шляхом та ТОRСН-інфекції) ЩО ДАЄ ЗМОГУ СВОЄЧАСНО ВИЯВИТИ СОМАТИЧНУ ПАТОЛОГІЮ і при наступленні вагітності внести жінку в групу високого ризику.

Саме це дає нам змогу ще до вагітності провести повне обстеження та лікування основного захворювання, що суттєво знизить ризик ускладнень під час вагітності!

  • підбір контрацепції жінкам, які не планують вагітність;
  • підбір медикаментів (гормонотерапії) при дизгормональних захворюваннях у жінок.

Консервативне лікування доброякісних захворювань матки та додатків (кисти, аденоміоз, гіперплазії ендометрію, лейоміоми і т.д.) згідно уніфікованого клінічного протоколу по аномальним матковим кровотечам.

Консультування та лікування жінок у період перименопаузи, особливо при проявах патологічного клімаксу.

Проводиться консультування та супровід вагітних жінок як з фізіологічною вагітністю так і вагітності з екстрагенітальною патологією.

В Центрі здоров’я родини проводиться пренатальна діагностика стану плода за допомогою КТГ (КАРДІОТОКОГРАФІЯ).
ПЛІД – ЦЕ МАЛЕНЬКИЙ ПАЦІЄНТ ФЕТАЛЬНОГО ПЕРІОДУ ВАГІТНОСТІ, В ЯКОМУ ПРОХОДЯТЬ ЯК ФІЗІОЛОГІЧНІ , ТАК І ПАТОЛОГІЧНІ ПРОЦЕСИ, ЯКІ ПРИТАМАННІ ЛИШЕ ПЕВНОМУ ПЕРІОДУ ВНУТРІШНЬОУТРОБНОГО ЖИТТЯ.

САМЕ ТОМУ, СВОЄЧАСНА ДІАГНОСТИКА ШЛЯХОМ КТГ Є НАДЗВИЧАЙНО ВАЖЛИВОЮ.

У Львові та області лише у нашому Центрі проводиться КТГ з АВТОМАТИЗОВАНИМ розрахунком стану плода по ФІШЕРУ по п’яти параметрам двобальної системи: базальний ритм, варіабельність ритму, амплітуда варіабельності (STV), АКЦЕЛЕРАЦІЇ ТА ДЕЦЕЛЕРАЦІЇ (з виведенням ранніх і пізніх децелерацій), а це має велике значення для трактування стану плоду!!!

Ми не розраховуємо бали на «око», що може дати похибки і неточність розрахунків – людський фактор помилки. А для вагітної жінки це стрес!!!! Дякуючи нашому апарату, вчасно було діагностовано початкові патологічні зміни стану плода і своєчасно надане лікування, що допомогло народженню здорових дітей.

Тож запрошуємо в Центр здоров’я родини для проведення кардіотокографії з 28 – 32 тижнів вагітності, а також жінок із багатоплідною вагітністю – адже у нас є можливість моніторингу стану обох плодів одночасно.

Наші лікарі гінекологи

лікар ультразвукової діагностики

Лотоцька–Савчак Оксана Юріївна Лікар ульразвукової діагностики,  акушер – гінеколог, генетик…

Детальніше про доктора
Марцух Оксана Вікторівна

акушер - гінеколог

Марцух Оксана Вікторівна Марцух Оксана Вікторівна Лікар акушер-гінеколог з вищою…

Детальніше про доктора