Ультразвукова діагностика (УЗД) є беззаперечною «помічницею» профільних спеціалістів на етапі постановки діагнозу пацієнтам, а особливо, якщо мова йде про їхні внутрішні органи – печінку, жовчний, підшлункову залозу, селезінку, нирки та наднирники, – що заховані в черевній порожнині від лікарського ока. Утім, ультразвукове дослідження внутрішніх органів застосовується не лише з метою виявлення у них патологій на ранніх стадіях захворювання, але й задля встановлення відповідності органів нормі, а також заради спростування або підтвердження наявності аномалій чи новоутворень в них.

Маєте направлення на УЗД внутрішніх органів? У такому випадку неодмінно відвідайте «Центр здоров’я родини», що у Львові. У нашій медичній установі працюють висококваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи, які мають у своєму розпорядженні високотехнологічні ультразвукові апарати, що функціонують у різних режимах. Завдяки цьому ультразвукове дослідження органів черевної порожнини у нас можуть зробити пацієнти усіх вікових категорій: від малечі до людей похилого віку.

Ультразвукове дослідження внутрішніх органів: коли варто відвідати «Центр здоров’я родини»?

Звернутися в приватну клініку – «Центр здоров’я родини Людмили Лотоцької-Волкової» – задля проведення ультразвукового дослідження підшлункової залози, печінки, нирок або решти органів черевної порожнини доцільно пацієнтам з наступними симптомами:

 • больовими або неприємними відчуттями у будь-якій ділянці живота;
 • періодичним здуттям, метеоризмом (підвищеним газоутворенням), закрепом або навпаки діареєю чи порушеннями сечовипускання;
 • відчуттям важкості в правому або в лівому боці живота;
 • частою нудотою, печією й гірким або металічним присмаком у роті;
 • безпричинним зниженням апетиту або взагалі його відсутністю.

Виявили у себе хоча б одну з вищеперерахованих ознак? Неодмінно телефонуйте в «Центр здоров’я родини Людмили Лотоцької-Волкової», щоб записатися на комплексне УЗД внутрішніх органів. Дана процедура охоплює скринінг підшлункової залози, жовчного, печінки, селезінки, нирок й наднирників. Проте, якщо у вас відсутні скарги на здоров’я, можна з метою профілактичного огляду пройти в нашій приватній клініці ультразвукову діагностику органів черевної порожнини. Робити це доцільно не рідше одного разу на рік, адже сьогодні існує безліч хвороб, які розвиваються безсимптомно.

Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини в «Центрі здоров’я родини»: напрямки діяльності

В нашій медичній установі проводяться різноманітні обстеження на УЗД-апараті. Однак одним з найбільш запрошуваних напрямків ультразвукового дослідження є внутрішні органи. Зокрема, мешканці Львова та решти міст України тут можуть зробити:

 • ультразвукове дослідження печінки. Травма живота, утворення пухлини, гепатит, біль в підребер’ї, пожовтіння шкіри, інші супутні з печінкою захворювання – все це слугує показанням до діагностики за допомогою ультразвуку цього органу черевної порожнини;
 • УЗД жовчного міхура. Подібний метод дозволяє медичному працівнику отримати відомості щодо стану самого внутрішнього органу, а також відносно його протоків. Можна виявити каміння, поліпи, застій жовчі, запальні процеси. Здебільшого він призначається в комплексі з ультразвуковим дослідженням печінки, нирок та решти органів черевної порожнини;
 • УЗД підшлункової залози. У тому випадку, коли профільному спеціалісту потрібна інформація про стан даного внутрішнього органу й про особливості його функціонування, він здебільшого призначає ультразвукове дослідження. А все тому, що підшлункова залоза прихована за іншими органами й підібратися до неї по-іншому практично неможливо;
 • УЗД нирок та сечового міхура. Дана процедура може призначатися лікарем-урологом пацієнтам з хворобами сечовидільної системи як додатковий вид дослідження або будь-якими іншими профільними спеціалістами з профілактичною метою.

З остаточним списком ультразвукових обстежень та цінами на них можна ознайомитися, звернувшись в реєстратуру нашого медичного центра.

УЗД внутрішніх органів: як підготуватися до процедури?

До проходження ультразвукового дослідження селезінки, нирок, печінки або будь-якого іншого органу черевної порожнини необхідно готуватися завчасно. Зокрема, важливо дотримуватися наступних правил:

 • за добу до обстеження печінки, жовчного міхура і підшлункової не слід споживати свіжих фруктів та овочів. Горіхи, гриби, бобові, солодощі й борошняні вироби, а також молочні, газовані та алкогольні напої теж варто виключити з раціону;
 • на скринінг підшлункової залози або решти органів черевної порожнини належить йти натщесерце. Якщо бути точнішим, то впродовж 5-6 годин до УЗД не слід їсти;
 • якщо у вас передбачається ультразвукове дослідження сечового міхура або нирок, вам треба запастися  1 л чистої негазованої води, щоб випити її за годину до обстеження.

Новітнє обладнання, досвідчені фахівці, здатні не лише грамотно інтерпретувати результати ультразвукового дослідження органів черевної порожнини, але й надати якісну медичну допомогу, та можливість запису результатів на цифровий носій, щоб у разі потреби звернутися до іншого спеціаліста, – все це чекає вас в «Центрі здоров’я родини» – в сучасній приватній клініці, де піклування про здоров’я пацієнта стоїть на першому місці.