Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Центр здоров’я родини
Average rating:  
 56 reviews
 by Ярина

Чудові спеціалісти контакт центру. Пані Оксана Чопик вирішила питання з блискавичною швидкістю. Дякую!

 by Тетяна

Я робил узд у Оксани Юріївни і залишилась дуже задоволена!!Лікар дуже ніжна,коректна,розповідала все до найменших дрібниць та відповідала на всі мої питання. І коли я обирала лікаря до якого ходити на узд,то відгуки були неоднозначні, дівчата говорили ,що їх типу залякували щодо синдрома д. ітд і рекомендували ніпт,але це не залякування, це те ,що виключить всі страхи і лікар як на мене все правильно говорила. Я робила ніпт за власним бажанням і вже була спокійна,а узд тільки вже підтвердило ,що все добре. Тож не панікуйте , це всього лиш рекомендації,але ваша вдповідальність.
А від лікаря маю лише приємні емоції та вдячна їй за той спокій ,який мала під час візитів:)

 by Тетяна Рільник

У Центрі здоровʼя родини працює надзвичайно кваліфікований гінеколог- Пономарьова Анастасія Ігорівна!
Молода , енергійна , чуйна та дуже розумна.
У мене , як у вагітної, був ряд питань , який бентежив і вона дала мудрі та дієві відповіді , які заспокоїли.
Все чітко пояснює , з розумінням ставиться до пацієнта. На звʼязку 24/7. Дуже рекомендую Анастасію Ігорівну!!!
Вона лікар від Бога!

 by Ірина Зарічна

Людмила Іванівна ,Ви Лікар від Бога,не має слів ,щоб описати моє горе,але не має слів щоб описати Ваш професіоналізм,вашу доброту,підтримку і мудрі слова !Дякую Вам ,що були зі мною в таку важку хвилину,підтримали і розраджували!Ви Велика людина ,нехай Бог Вас оберігає !
Побільше б таких Лікарів на світі !

 by Уляна

Була на прийомі в Оксани Юріївни і отримала на вищому рівні професійну і змістовну консультацію.
Відчувається ніжний підхід до роботи.
Рекомендую!!!

 by Оксана

Жахливі нелюди!
І це жінки, які працюють із вагітними жінками (у моєму випадку).
Прийшли на прийом за 10 хвилин і з порогу почули швидко заходьте, із страшенним виразом обличчя, бо якась пацієнтка поламала графік і тепер треба швидко. Не проти, щоб так але ж не звинувачувальним і принизливим тоном і обличчям.
А далі був сам прийом у Рібун Т. просто нелюд. Спілкувалась зверхньо, заплутувала у медичних термінах. Нажаль, в нас були погані новини і про те, що плід завмер повідомила із максимальною жорсткістю і спішкою (бо субота і вниз хтось графік поламав), а далі (при тому, що плід, з її слів, завмер три із половиною тижні назад, - сказала чекати ще два дні (бо вихідні) і потім звертатись до лікарів.
Тому компетенція нульова, людяність відʼємна
Повірте, в державних клініках і лабораторіях краще ніж у таких приватних
Шукайте інше, шукайте людей і сервіс, тим паче за такі гроші

 by Вікторія

Я стояла на обліку у вашому центрі, в Марцух Оксани Вікторівни. Хочу зазначити, що ні разу не пошкодувала, що обрала саме її та вашу клініку. Це дуже файний лікар, чуйна, добра та турботлива жінка. Оксана Вікторівна була зі мною на звʼязку 24/7, вдячна також персоналу центру та лікарям, які робили мені УЗД, всі привітні та ввічливі. Після народження нашого синочка, дійсно фото УЗД та як малюк виглядав перші хвилини життя співпало😍 Зараз нашому хлопчику вже майже 6 місяців, і ми безмежно вдячні, що саме ви домоглися нам здійснити нашу мрію, та мати таке диво🥹
Однозначно, другий раз ставатиму на облік саме до вас, та саме до Оксани Вікторівни.

 by Костюк Мар'яна

Доброго дня. Хочу залишити відгук та подякувати Оксані Юріївні та Людмилі Іванівні, прекрасним спеціалістам , фахівцям своєї справи. Надзвичайно хороші люди, які толерантно ставляться до своїх пацієнтів, приділяючи максимум уваги та поваги. Приємно вражена вашою увагою та відповідальністю.
Міцного Вам здоров'я, плідних успіхів та Божої опіки у Вашій прекрасній роботі)))

 by Ольга

Планувала вагітність з Оксаною Юріївною Савчак-Лотоцька. Безмежно вдячна їй за людяність, адекватність. Завжди на звʼязку, перші УЗД малечі, які Оксана Юріївна дуже гарно пояснювала. Стала на облік в іншому місці, тому скеровували вже до іншого спеціаліста. Хоча не один раз було бажання повернутися саме до неї ) щиро рекомендую !

 by Єлизавета

Була на узд в лікаря Савка А.В., дуже хороша і приємна, все дуже сподобалося!

Page 1 of 6:
«
 
 
1
2
3
 
»